تحلیل نمودار هفتگی ارزها

درتاریخ اول ژانویه ۲۰ رمزارز اول بازار رقابت عادلانه ای رو در ۲۴ ساعت گذشته داشتند. بیت کوین تا قبل از امروز وضعیت نزولی داشته و امروز مجددا با صعود به قیمت ۳۸۰۰ دلار رسید.در زمان فشار بیت کوین با رشد ۳.۱ درصد در بازار با قیمت ۳۸۶۳.۱۸ دلار معامله شد. در نمودار هفتگی با ارزش ترین ارز بازار (بیت کوین) همچنان ۵ درصد از بالاترین قیمت خود  پایین تر است. بیت کوین در ۲۹ دسامبراز به قیمت ۳۹۶۱ دلار رسید.

 

دومین رمز ارز مهم از نظر حجم معاملات بازار، ریپل با صعود ۳ درصدی در یک روز با قیمت ۰.۳۶۲ دلار در بازار معامله شد که قیمت فعلی نسبت به قیمت هفته قبل افت داشته است .هفته قبل ریپل در تاریخ ۲۶ دسامبر۰.۳۹۰ دلار در بازار معامله میشد.

اتریوم سومین ارز مهم از نظر حجم معاملات بازار در حال رقابت با ریپل است. ریپل در سپتامبر ۲۰۱۸ از اتریوم سبقت گرفت. درزمان فشار حجم معاملات اتریوم برابربا ۱۴.۷ میلیارد دلار و حجم معاملات ریپل در بازار برابر با ۱۴.۷۹ میلیارد دلار بوده است. در زمان فشار اتریوم با رشد حدودا ۶ درصد در یک روز با قیمت ۱۴۱ دلار در بازار معامله شد.

در حال حاضر تمام ۲۰ ارز مهم بازار بر روی خط سبز خود قرار دارند. بعضی از آلتکوین ها مثل بیت کوین اس وی و مونرو نیز افزایش قیمت داشتند. بیت کوین اس وی با ۷.۷۴ درصد افزایش قیمت و مونرو با ۵.۷۴ درصد افزایش قیمت در ۲۴ ساعت روبرو بوده اند

حجم معاملات کلی بازار در حال حاضر معادل ۱۲۹.۸ میلیارد دلار است که از حجم معاملات هفتگی که معادل ۱۳۴.۳ میلیارد دلار بوده، پایین تر است.

ثبت دیدگاه