کیف پول باتن(Button Wallet) و امکان پرداخت با بیت کوین

براساس گزارش های منتشر شده ، کیف پول باتن (Button Wallet) که در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی به عنوان پلتفرم مبتنی بر پیامرسان برای ارسال پرداخت های ونمو (Venmo) عرضه شد اخیرا با پیامرسان تلگرام یکپارچه و ترکیب شده است. این شرکت به کوین دسک بیان کرد که ۱۰۰ هزار کاربر ثبت شده و ۲ هزار کاربر فعال دارند.

ریچل مک کرری مدیر ارشد عملیاتی کیف پول باتن گفت:

برای پذیرش گسترده بانکداری غیرمتمرکز در بازار، به افراد بیشتری نیاز است. باید شرایط خرید را برای مردم آسان کنید تا وارد پلتفرم شما شوند.

اپلیکیشنی که قصد دارد کیف پول ارز دیجیتال را در حساب تلگرام قرار دهد و خرید بیت کوین با دلار را آسانتر کند

قابلیت جدید فیات به رمزنگاری این شرکت در برخی از مهمترین سیستم عامل های پیام رسانی در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. طبق بیانات پروژه گلوبال کوین فیسبوک به روش پرداختی در این شبکه اجتماعی و سرویس واتساپ متمرکز است. تلگرام نیز در حال کامل کردن شبکه TON خود است.

صعود ارز سنتی کیف پول باتن ریشه در همکاری با پردازشگر پرداخت وایر دارد. جک جیا، مدیر فروش وینر وایر، از طریق ایمیل به کوین دسک گفت:

در شرکت وایر ما با ارائه مسیرهای مناسب به دنیای قانونمند ارزهای سنتی، در صدد از بین بردن موانع ورود به پلتفرم های رمزنگاری هستیم. کمک به کاربرانی که از قبل با پیام‌رسان تلگرام آشنا بودند در خصوص خرید رمزارز ، دستاورد بزرگی از جانب کیف پول باتن است.

کیف پول باتن از نوع غیرمتمرکز است که به کاربران امکان تبادل و ارسال ارزهای دیجیتال مختلف با مقادیر کم را می‌دهد. این استارت آپ پاییز سال گذشته توانست سرمایه ۴۷۰ هزار دلاری از MIT Play Labs، آزمایشگاه های اتریوم کلاسیک، گروه سراف و سرمایه گذاران جذب کند.

مک کرری می‌گوید کاربران این شرکت در آمریکا، انگلستان اندونزی، ونزوئلا و آلمان بیشتر از سایر نقاط جهان است. در ابتدا فقط دلار آمریکا که از طریق انتقال ACH ارسال شده بود برای خرید پشتیبانی می شد.

این شرکت بیان کرد که برنامه هایی برای افزودن ارزهای کشورهای اروپایی و آسیایی دارد. بیت کوین، اتر و دای (DAI) تنها ارزهای دیجیتال موجود برای خرید می‌باشند، اما این کیف پول می‌تواند چندین دارایی دیگر را نیز ذخیره کند.

کیف پول باتن در قدم بعد بیان می‌کند که آماده یکپارچه سازی با توکن آتی تلگرام به نام GRAM می‌باشد. هم چنین برنامه هایی برای ورود به سایر پلتفرم های پیام رسان دارد.

ثبت دیدگاه