بیت کوین از مرز ۷۰۰۰ دلار گذشت/ ادامه بازار صعودی رمزارزها

گزارش ها در هفته ی اخیر نشان می دهد که بازار صعودی رمزارزها در سال ۲۰۱۹، توجه بسیاری از شرکت ها و سرمایه گذاران را به ارزهای دیجیتال جلب کرده است. مدیر عامل شرکت گلکسی، مایکل نووگراتز پیش بینی کرد که در طول ۱۸ ماه آینده، بیت کوین افزایش قیمت چشمگیری خواهد داشت. شرکت مشاوره مالی Canaccord Genuity نیز با توجه به مطالعاتی که انجام داده بر این باور است که بیت کوین تا سال ۲۰۲۱ به ۲۰،۰۰۰ دلار می  رسد . همچنین تیم دریپر معتقد است که تا سال ۲۰۲۳، بیت کوین به قیمت ۲۵۰،۰۰۰ دلار می رسد.

بیایید با هم نمودار قیمت سه ارز برتر بازار را بررسی کنیم.

بیت کوین

جفت بیت کوین/ دلار به راحتی از سطوح مقاومتی عبور کرده است. انتظار داشتیم که بازیابی در ناحیه ۶،۰۰۰ تا ۶،۴۸۰.۵۴ دلار متوقف شود، اما این جفت به راحتی از این منطقه عبور کرد. یک مقاومت جزئی در ناحیه ۶،۸۵۰ دلار است که بیت کوین با عبور از آن می تواند تا ۷،۵۰۰ دلار افزایش یابد و اگر از این سطح نیز عبور کند، می تواند تا ۸،۵۰۰ دلار حرکت کند.

هر شیب با سقوط، در سطح ۵,۹۰۰ و پایین تر ۴.۹۰۰ پشتیبانی خواهد شد. سقوط بعدی ممکن است در پایه بالاتری باشد و این آخرین فرصت برای خرید است تا قبل از اینکه رمزارزها وارد روند صعودی بلند مدت شوند.

اتریوم

پس از دفاع از سطح شکست ۱۶۷.۲۰ دلار برای چهار هفته گذشته، اتریوم تلاش می کند تا روند صعودی را از سر بگیرد. این نشانه مثبت است. شکستن مثلث صعودی می تواند قیمت را به ۲۵۶.۰۸ دلار برساند، که بالاتر از آن ممکن است حرکت به سمت ۳۰۰ دلار باشد.

دیدگاه صعودی ما از بین می رود، اگر بازار گاوی اتریوم در جهت معکوس حرکت کند . چنین حرکتی شکست الگوی صعودی را تایید می‌کند که نشانه بازار نزولی است.

بیت کوین کش

جفت بیت کوین کش/ دلار طی چهار هفته گذشته از ۲۵۵ تا ۳۳۵.۶۲ دلار رسیده است.اما تلاش برای شکستن این محدوده قیمت ، ناموفق بوده است. در حال حاضر بیت کوین کش تلاش می کنند که سطح مقاومت را از ۳۳۵.۶۲ دلار به ۳۶۳.۳ دلار برساند. اگر رسیدن به این سطح امکان پذیر باشد، احتمالا این جفت به ۶۰۰ دلار نیز می رسد.

دیدگاه صعودی ما از بین می رود اگر قیمت در جهت عکس بالاترین سطح مقاومت حرکت کند و وارد یک دوره ۲۰ هفته ای EMA (میانگین متحرک نمایشی) شود.

ثبت دیدگاه