گسترش خدمات صرافی بایننس تا آفریقای جنوبی

صرافی بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری در جهان ، اکنون از معاملات مستقیم رند (واحد پول رایج آفریقای جنوبی) پشتیبانی می کند. کاربرانی که حساب های بانکی آنها شامل خدمات پرداخت سریع میشود ، می توانند در کمتر از ۳۰ دقیقه پول فیات رند را به حساب معاملاتی خود واریز کنند.

صرافی بایننس در یک پست در تاریخ ۱۲ می (۲۳ ازدیبهشت) اعلام کرد که از این تاریخ پول فیات رند با پنج رمز ارز اصلی شامل بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین، بایننس دلار و تتر قابل معامله است.

بنظر میرسد که خدمات صرافی بایننس بخشی از استراتژی این صرافی برای سرمایه‌گذاری در مبادلات رمزنگاری با روابط بانکی قبلی است. به طوری که آن‌ها ممکن است معاملات رمزارز با ارز فیات محلی را تامین کنند.

سرمایه گذاری های صرافی بایننس و گسترش در سراسر جهان

صرافی بایننس بدنبال گسترش اهداف و تقویت حضور خود در کشورهای در حال توسعه مانند اندونزی است. بنابر گزارش ها صرافی ارز دیجیتال بایننس در یکی از صرافی های مهم اندونزی به نام توکوکریپتو سرمایه گذاری کرده است ، هرچند که میزان سرمایه گذاری هنوز مشخص نیست.

این بودجه ظاهراً برای تنوع بخشیدن به محصولات و خدمات جدید بر روی این پلتفرم و ایجاد پیشرفت‌های تکنولوژیکی و همچنین اجرای طرح‌های آموزشی بلاک چین در سراسر منطقه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در اوایل ماه آوریل ، بایننس با پشتیبانی از روپیه هند و روپیه اندونزی بدنبال افزودن پتانسیل رشد بازارهای رمزنگاری در این کشورها بوده است. همچنین این صرافی ، وازریکس(WazirX) یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال انرونزی و مشهورترین پلتفرم داده رمزنگاری  کوین مارکت کپ را نیز به دست آورده است.

طبق گفته های چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس در ماه آوریل ، این شرکت یک چهارم سود خود را در فرصت های مختلف سرمایه گذاری کرده است.

منیع: کوین تلگراف

ثبت دیدگاه