راه اندازی برنامه موبایل کوین بیس پرو برای کاربران IOS

صرافی بزرگ و معتبر کوین بیس مستقر در ایالات متحده یک برنامه کاربردی موبایل برای پلتفرم معاملاتی حرفه ای خود یعنی کوین بیس پرو ، راه اندازی کرده است.

صرافی ارزدیجیتال کوین بیس این برنامه را در یک اطلاعیه در تاریخ ۱۰ اکتبر معرفی کرد. این برنامه برای کاربران بیش از ۱۰۰ کشور دسترسی به بیش از ۵۰ جفت تجاری را فراهم می کند و ویژگی هایی مانند : real-time candles ، depth charts و order books را شامل میشود.

کاربران برنامه تلفن همراه کوین بیس پرو هزینه ای مشابه هزینه سفارشاتی که در پلت فرم دسک تاپ داشتند، پرداخت می کنند.

اگرچه این برنامه کاربردی موبایل در حال حاضر فقط برای کاربران iOS در دسترس است ، اما برنامه ای برای سیستم عامل اندروید نیز به زودی ارائه می شود.

تصویب ساختار هزینه جدید

از ۷ اکتبر ، کوین بیس پرو تصمیم گرفت ساختار جدید هزینه را اتخاذ کند که باعث می شود تا هزینه های معاملاتی سازنده برای معاملات کمتر از۱۰،۰۰۰ دلار ، افزایش یابد.به این ترتیب ، هزینه سازنده معاملات ۱۰،۰۰۰ دلاری و پایین تر از آن ۲۳۳ درصد افزایش یافت.

در آن زمان کوین بیس با بیان اینکه ساختار جدید هزینه برای “افزایش عمق و نقدینگی […] بازارها” طراحی شده است ، افزود: این شرکت به منظور پاسخگویی به نیازهای مشتری ، بصورت دوره ای قیمت را به روز می کند.

اما ساختار هزینه جدید معاملات باعث خشم در میان جامعه رمزنگاری شده است به طوری که برخی از مشتریان کوین بیس پرو اظهار داشتند که تغییر نرخ هزینه بدلیل کاهش قابل توجه در کارگزاری های سهام است.

تنوع در ارائه دارایی های دیجیتال

در ماه های اخیر ، کوین بیس پرو پشتیبانی از طیف وسیعی از توکن های جدید را نیز اضافه کرده است  که این توکن ها شامل: Gram، Celo ، Chia ، Coda ، Dfinity ، Filecoin ، Handshake ، Kadena ، Mobilecoin ، NEAR Nervos، Oasis، Orchid ، Polkadot ، Solana و Spacemesh هستند.

منبع: کوین تلگراف

ثبت دیدگاه