سامسون موو: شبکه لایتنینگ برای پرداخت ها بهتر از بیت کوین است

مدیر ارشد استراتژی شرکت بلاک استریم، سامسون موو می گوید که بیت کوین (BTC) برای پرداخت ها مناسب نیست اما شبکه لایتنینگ این مسئله را حل کرده است.

موو که یکی از بنیانگذاران صرافی ارزدیجیتال برتر BTCC است ، در روز ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد) در مصاحبه ای برای وبلاگ SFOX اظهارات خود را بیان کرد.

شبکه لایتنینگ راه حل پرداخت ها

موو اظهار داشت که او هنوز مورد استفاده روزمره ای برای بیت کوین پیدا نکرده است و در زندگی روزمره هنوز از کارتهای اعتباری و نه رمزنگاری استفاده می کند . به گفته وی ، این ارزدیجیتال برتر به گونه ای طراحی شده است که هدف کاملاً متفاوتی دارد:

این ارزدیجیتال یک سرمایه و یا پس انداز با ارزش است و برای نقل و انتقال نیست .این چیزی نیست که شما هر روز در پرداختها از آن استفاده کنید. من قبلاً این را گفته ام  و مردم اینطور برداشت کردند که من از بیت کوین متنفرم ، اما بیت کوین برای پرداخت های مالی بد است.

موو گفت که برای پرداخت ، ما شبکه لایتنینگ را داریم که یک شبکه فوری و تقریباً رایگان است . این شبکه دقیقاً با معیارهای پرداخت های روزمره در ذهن مشتریان طراحی شده است.

وی یادآور شد که به عنوان یک سیستم پرداخت ، بیت کوین بطور متوسط ده دقیقه طول می کشد تا معاملات را انجام دهد. وی خاطرنشان کرد که لایتنینگ به عنوان یک شبکه با هزینه ی تقریباً صفر، این پتانسیل را دارد که برای نقل و انتقال ها مورد استفاده قرار گیرد.

بیت کوین اولین و برترین ارزدیجیتال

مو استدلال کرد که بیت کوین در کلاس خاص خود است. از آنجا که خالق این رمزارز مشخص نیست ، هیچ شخص یا نهادی قادر به پشتیبانی ، بازاریابی و کنترل آن نیست. وی در ادامه گفت:

از بیت کوین به عنوان ارزدیجیتالی که بدون نام و نشان ایجاد شده ، یاد می شود و هیچکدام از آلتکوین ها چنین مشخصه ای ندارند. همه آنها یک کپی از مفهوم بیت کوین هستند. کسی قادر به ادعای اقتدار بر روی شبکه بیت کوین و کنترل و نفوذ بر آن نیست.

سامسون موو تابستان گذشته اظهار داشت که لیبرای فیس بوک ، یک ارز نابود شده است. وی در یک مصاحبه تاکید کرد که فقط باید از بیت کوین استفاده می کردند.

ثبت دیدگاه