تحلیل: صعود قیمت بیت کوین تا پایان ۲۰۲۰

شرکت Crypto TIE اطلاعاتی را منتشر کرده که نشان می دهد بیت کوین پس از هاوینگ در سطح بالایی قرار دارد.

طبق آمار شرکت داده های رمزنگاری The TIE یک هفته پس از نصف شدن پاداش بیت کوین ، سرمایه گذاران دید مثبت تری نسبت به بیت کوین دارند.

 

 

جاشوا فرانک مدیر اجرایی این شرکت در تاریخ ۱۸ می (۲۹ اردیبهشت) در مصاحبه ای گفت:

میانگین تحلیل احساسی ۳۰ روزه بیت کوین در بالاترین رقمی است که ما از سال ۲۰۱۷ ثبت کرده ایم.

علاوه بر این ، متوسط ​​حجم توییت ۳۰ روزه برای بیت کوین نیز در بالاترین سطح قرار دارد. در ۱۷ ماه می ، ۳۱,۱۱۱ توییت در مورد رمزارز وجود داشت که دارای کلماتی از جمله “بیت کوین” ، “طلا” ، “ترید” و ” هاوینگ”  بود. فرانک در ادامه گفت که این داده ها باعث شده است که بازار بیت کوین بیش از پیش داغ شود.

پیش بینی ها در مورد صعود قیمت بیت کوین

توور دمیستر سرمایه گذار و تحلیلگر بیت کوین اعلام کرد که پس از هاوینگ ، قیمت بیت کوین را زیر ۶,۰۰۰ دلار نمی بیند و پیش بینی می کند که با صعود قیمت بیت کوین ،این ارز در آینده به حداقل ۵۰,۰۰۰ دلار میرسد. دمیستر در ویدئویی که در کانال یوتیوب منتشر شد گفت که بیت کوین پس از هاوینگ در بازار صعودی قرار دارد.

این تحلیلگر پیش بینی کرد که چگونه اقدامات تورمی اخیر توسط بانک مرکزی فدرال رزرو می تواند بر قیمت ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. گرچه که وی نگران این است که قدرت خرید پایین دلار ایالات متحده می تواند با ارزش تر شدن بیت کوین را تضعیف کند . دمیستر گفت:

من فکر می کنم هدف قیمتی مانند ۵۰,۰۰۰ دلار به هیچ وجه دور از تصور نیست … حتی می توانم بگویم بین ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ دلار!

سایر اعضای جامعه رمزنگاری در پیش بینی های خود محافظه کارتر بوده اند. آرتورهیز مدیر ارشد اجرایی BitMEX  فکر می کند که قیمت بیت کوین می تواند دوباره به ۳ هزار دلار سقوط کند ، اما هنوز تخمین می زند که این ارز تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۲۰,۰۰۰ دلار برسد.

منبع: کوین تلگراف

ثبت دیدگاه