شرکت بزرگ مهیندرا در هند دوره های بلاکچین ارائه میدهد

بنا بر گزارش ها با توجه به افزایش تقاضا برای مشاغل بلاکچین ،شرکت فناوری هندی مهیندرا (Mahinda) برای ارائه دوره های صدور گواهینامه بلاکچین با شرکت Idealabs قرارداد امضا کرد.

دوره صدور گواهینامه به عنوان ترکیبی از کلاسهای آنلاین و حضوری ارائه می شود. دانشجویان ثبت نام شده در این دوره از سایر مباحث درباره پایه های بلاکچین ، اتریوم ، قراردادهای هوشمند ، برنامه های غیرمتمرکز و اساس هایپرلجرمطلع خواهند شد.

این دو شرکت در نظر دارند تا برای صنعت بلاکچین، فضای استعدادیابی ایجاد کنند که بتواند پاسخگوی تقاضای رو به افزایش مشاغل بلاکچین باشد. در صفحه وب رسمی دوره های بلاک چین خاطرنشان شده که در سال گذشته تعداد مشاغل بلاکچین ۲۹۰ درصد افزایش یافته است.

سخنگوی شرکت مهیندرا به خبرنگاران گفت که تقاضای زیادی برای استعدادهای بلاکچین وجود دارد زیرا دامنه این فناوری بسیار گسترده است و بخشهای مختلفی از جمله امور مالی ، خدمات بهداشتی ، درمانی ، تولید ، آموزش ، خرده فروشی و مخابرات را در برمیگیرد.

این احتمال وجود دارد که شرکت مهیندرا کاندیدهای معتبر این دوره را استخدام کند. راجش داودو، مدیربخش بلاکچین در مهیندرا گفت:

این کار فرصت های آموزشی مهیج را برای دانشجویان فراهم می کند و به فناوری مهیندرا کمک می کند تا بتواند به منابع قابل استفاده در بلاکچین دسترسی پیدا کند.

افزایش تقاضا برای مشاغل بلاکچین و برگزاری دوره ها در کشورهای مختلف

اخیرا بسیاری از شرکت های فناوری و دانشگاه ها در سراسر جهان دوره های جدید  بلاک چین را تجربه کرده اند ، چرا که به نظر می رسد بیماری همه گیر کووید۱۹ تقاضا برای فناوری و مشاغل بلاکچین و متخصصان با تجربه در این صنعت را افزایش داده است.

ماه گذشته دانشگاه RMIT که یک دانشگاه تحقیقاتی در استرالیا میباشد، اعلام کرد دو برنامه جدید بلاک چین در مقطع کارشناسی ارشد را با همکاری IBM اضافه می کند. تنها چند روز بعد ، دانشکده مطالعات دانشگاه یورک کانادا نیز دو برنامه جدید بلاک چین اضافه کرد.

منبع : کوین تلگراف

ثبت دیدگاه