گسترش خدمات ویزا کارت MCO درکانادا

شرکت Crypto.com پس از گسترش در سراسر اروپا ، اکنون قرار است ویزا کارت MCO خود را در کانادا به بازار عرضه کند.

پلتفرم پرداخت رمزنگاری Crypto.com اعلام کرد که این شرکت موافقت قانونی برای برنامه ویزا کارت در کانادا را دریافت کرده ‌است و به زودی قرار است که ویزا کارت MCO را نیز در این کشور عرضه کند.

ویزا کارت های MCO، کارت های اعتباری هستند که مشتریان با آن می توانند رمزارزهایی از جمله بیت کوین، اتریوم ، لایت کوین، ریپل و توکن بومی MCO را بدون پرداخت هزینه تراکنش خارجی در Crypto.com مبادله کنند.

این شرکت اعلام کرد که شهروندان کانادا هم اکنون می توانند کارت های رمزنگاری خود را در برنامه Crypto.com رزرو کنند.

این تنها چند روز پس ازآن است که این شرکت اعلام کرد که خدمات کارت ویزایMCO خود را در ۲۷ کشور در سراسر اتحادیه اروپا و همچنین سوئیس ، انگلستان ، ایسلند و نروژ گسترش می دهد. این شرکت خدمات خود را برای سنگاپور در سال ۲۰۱۸ اضافه کرد و در جولای ۲۰۱۹ در ایالات متحده راه اندازی شد. مدیر عامل شرکت Crypto.com اظهار داشت که هدف نهایی آنها این بود که کارتهایشان را در سطح جهانی در دسترس قرار دهند.

کارتهای اعتباری ارزدیجیتال اکنون رایج شده است زیرا به کاربران امکان می دهد رمزارزها را بدون گذراندن روند مبادله دستی آنها به ارز فیات ، خرج کنند.

امروزه میلیون ها تاجر در سراسر جهان پرداخت با کارت را می پذیرند و ویزا و مستر کارت رایج ترین ارائه دهندگان خدمات پرداخت هستند.با همکاری ارائه دهندگان راه حل های پرداخت برای کارت های اعتباری ، شرکت های رمزارز می توانند پرداخت های رمزنگاری را به آسانی پرداخت های فیات انجام دهند .

علاوه بر این ، در فوریه سال ۲۰۲۰  شرکت رمزنگاری کوین بیس به عضویت اصلی ویزا درآمد و این شرکت می توانست بصورت قانونی صدور کارت های بدهی خود ، بدون نیاز به شخص ثالث را انجام دهد.

منبع: کوین تلگراف

ثبت دیدگاه