خالق ارز کاردانو: قیمت بیتکوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید

چارلز هاسکینسون ، یک کارآفرین آمریکایی و متخصص رمزنگاری گفت که انتظار دارد قیمت بیتکوین به بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار بازگردد و در آینده به ۱۰۰,۰۰۰ دلار نیز برسد. هاسکینسون به عنوان یکی از بنیانگذاران سابق اتریوم شناخته می شود . همچنین وی خالق ارز کاردانو (ADA) میباشد.

در توئیتی که در تاریخ ۲۲ نوامبر(۱ آذر) منتشر شد ، هاسکینسون به جامعه رمزنگاری اعلام کرد که بیت کوین چیزی بیش از حدس و گمان است و مقصر جدیدترین افت قیمت را ترس ، عدم اطمینان و تردید “FUD” در رسانه های خبری و همچنین دستکاری در بازار دانست.

یک جنبش جهانی

از آنجائیکه چیزهای بیشتری در مورد بیت کوین نسبت به صرفا حرکت قیمت آن، وجود دارد هاسکینسون انتظار دارد که بزرگترین ارز دیجیتال جهان بتواند در آینده سود بیشتری کسب کند. او گفت:

قیمت بیت کوین کاهش می یابد؟ همه چیز را بخاطر بسپارید . بعد از اینکه ترس ، عدم اطمینان و تردید از خبرها پاک شد ، ما هنوز یک جنبش جهانی داریم که می خواهد جهان را تغییر دهد. ما بار دیگر بیت کوین را در قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار خواهیم دید و از قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار نیز استقبال می کنیم. رمزنگاری غیرقابل توقف است.

نواسانات اخیر قیمت بیتکوین

بر اساس گزارش های منتشر شده، دیروز قیمت بیتکوین و آلتکوین ها کاهش چشمگیری را نشان داده اند. به طور دقیق تر ، بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر ۷,۰۰۰ دلار سقوط کرد و پس از آن به بالاتر از ۷,۰۰۰ دلار رسید.

با این وجود ، همانطور که تحلیل بازار سایت کوین تلگراف عنوان کرده است ، تسلط بیت کوین در این هفته ۶۹ درصد افزایش یافته است . به این معنی که علی رغم افت قیمت بیتکوین در این هفته ، این ارز دیجیتال بار دیگر در میان سایر رمز ارزها برتری خود را ثابت کرده است.

اندکی پس از افت قیمت بیتکوین ، حجم معاملات روزانه بیت کوین در پلتفرم دارایی دیجیتالی بکت (Bakkt) به اوج خود رسیده است و نشان از افزایش علاقه به سرمایه گذاری در نوسانات جدید دارد.

پیش تر در ماه اکتبر نیز ، چارلز هاسکینسون این ایده را ابراز داشت که در صورت عدم موفقیت بیت کوین ، ممکن است که کل صنعت رمزنگاری با شکست مواجه شود.

منبع: کوین تلگراف

ثبت دیدگاه