تحلیل: قیمت بیت کوین تا پایان سال جاری به ۱۰۰ هزار دلار می رسد!

سایمون پترز تحلیلگر eToro در تاریخ ۲۶ ژوئن (۵ تیر) اعلام کرد که قیمت بیت کوین می تواند در طول دو هفته آینده به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار برسد و این ارز می تواند تا پایان سال جاری به قیمت ۵۰،۰۰۰ یا ۱۰۰،۰۰۰ نیز دلار دست یابد.

طبق گفته پترز، بیت کوین زمانی که آخرین قیمت آن ۱۱،۸۰۰ دلار بود در ۷ تا ۱۴ روز به رقم ثبت شده ۲۰،۰۰۰ دلار رسید. او همچنین تاکید کرد که پیش بینی کوتاه مدتش بر اساس این فرضیه است که بیت کوین مسیر مسیر فعلی خود را حفظ می کند.

پیترز معتقد است که این افزایش قیمت، متفاوت از نوسانات پیشین است زیرا افزایش قیمت با جستجوها در گوگل برای خرید بیت کوین همراه نبوده است. این نشان می دهد که سرمایه ورودی به بازار از نهادها و سرمایه گذارانی است که قبلا سرمایه های خود را در استیبل کوین کرده اند.

پترز در مورد اینکه آیا افزایش قیمت بیت کوین پایدار است، افزود:

“با تعدادی از موقعیت های فروش در بازار، ممکن است ما خیلی زود شاهد اصلاح قیمت باشیم. حتی با اصلاح قیمت، بیت کوین همچنان در مسیر نهایی قرار دارد تا نیمی از سال را با یک کارنامه مثبت سپری کند. ما می توانیم بیت کوین را در سال جاری ۵۰،۰۰۰ دلار یا حتی ۱۰۰،۰۰۰ دلار ببینیم.

تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پیشرفت های بیت کوین در ۲۶ ژوئن (۵ تیر) این ارز را به قیمت ۱۲،۰۰۰ دلار رساند و این اولین بار در طول سال جاری است که بیت کوین این رقم را تجربه می کند.

همچنین داده های سایت کوین مارکت کپ نشان می دهد که  بیت کوین برای اولین بار از آوریل سال ۲۰۱۷، با سرمایه ای بالغ بر ۲۲۶ میلیارد دلار، بیش از ۶۰ درصد بازار رمزارزها را در دست گرفته است.

ثبت دیدگاه