خلاصه مهم ترین خبرهای ارزدیجیتال/ ۱۲ آبان ۹۸

مهم ترین خبرهای ارزدیجیتال » قیمت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال

برترین رمز ارز بازار بیت کوین (BTC) ،پس از تلاش جدید برای عبور از ۹,۵۰۰ دلار در تاریخ ۳ نوامبر به زیر ۹,۲۰۰ دلار سقوط کرد. با این حال تحلیلگران معتقدند که پس از نصف شدن پاداش بیت کوین، راه برای دور جدید صعودی هموار میشود.

اتریوم ، برترین آلتکوین بازار نیز با ۱.۱ درصد کاهش به قیمت ۱۸۱ دلار معامله می شود. همچنین توکن ریپل و ایاس نیز ۲.۵ درصد کاهش داشته اند.

حجم کل معاملات بازار رمز ارزها معادل ۲۶۴ میلیارد دلار است که سهم بیت کوین ۶۷.۴ درصد می باشد.

مهم ترین خبرهای ارزدیجیتال » پیش بینی قیمت بیت کوین

چانگ پنگ ژائو ، مدیر عامل صرافی ارزدیجیتال بایننس در یک توئیت اعلام کرد که قیمت ۱۶,۰۰۰ دلار برای هر واحد بیت کوین “به زودی اتفاق می افتد”. ژائو توضیح می دهد که پیش بینی قیمت آسان است اما اعلام زمان بندی دقیق کار سختی است.

این پیام چانگ پنگ ژائو در پاسخ به توئیت کاربری بود که اعلام کرده بود، بنظر میرسد پیش بینی کاربر ناشناس مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین تا پایان اکتبر به هر واحد ۱۶,۰۰۰ دلار می رسد، اشتباه بوده است. وی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در سه ماه اول سال آینده به ۲۹,۰۰۰ دلار می رسد. سپس در سه ماهه سوم و چهارم سال ۲۰۲۰، قیمت رمزارز برتر بازار به ترتیب به ۵۶,۰۰۰ دلار و ۸۷,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

مهم ترین خبرهای ارزدیجیتال » ارتباط مجدد صرافی بایننس با کشور چین

بنا بر گزارش ها از منابع موثق، صرافی ارزدیجیتال بایننس ممکن است به چین بازگردد و دفتر برنامه ریزی شده ای در پکن افتتاح کند.

صرافی بایننس در سپتامبر سال ۲۰۱۷ در پاسخ به ممنوعیت تجارت ارزهای دیجیتال در چین، این کشور را ترک کرد . در حال حاضر صرافی بایننس تأسیس دفتر جدید در پکن را تأیید نکرده است. اما گفته می شود که تعدادی از کارمندان بایننس در پایتخت چین مشغول بکار هستند.

در سپتامبر سال جاری نیز کوین تلگراف گزارش داد که صرافی بایننس اولین سرمایه گذاری اصلی خود به مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار در چین را از زمان خروج از این کشور انجام داده است.

مهم ترین خبرهای ارز دیجیتال » آموزش استفاده از رمز ارزها در مدارس فرانسه

فرانسه در صدد معرفی یک واحد آموزشی به برنامه درسی دبیرستان ها است که بیت کوین و ارزهای دیجیتال را پوشش می دهد.

در ماه ژوئن ، وزارت آموزش ملی فرانسه برنامه درسی در این کشور را برای گنجاندن آموزش در مورد بزرگترین رمزنگاری در جهان ، اصلاح کرد. به طوریکه از مربیان فرانسوی خواسته شده تا یک دوره مقدماتی را آموزش دهند که به دانش آموزان در درک تأثیر بیت کوین بر اقتصاد فرانسه و جهان کمک کند.

این وزارتخانه همچنین سه فیلم توضیح دهنده آموزشی را در اختیار معلمان قرار می دهد که به سؤالاتی از جمله “آیا بیت کوین ارز آینده است؟” ، “آیا می توان بیت کوین را جایگزین یورو کرد؟” و “آیا به پول خود اعتماد دارید؟” پاسخ می دهد.

منبع: کوین تلگراف

ثبت دیدگاه