لیست شدن تزوس به صرافی OKeX

رمز ارز تزوس (XTZ) بیست و یکمین ارزدیجیتال بازار با سرمایه فعلی ۵۹۵ میلیون دلار و متوسط ​​حجم معاملات روزانه ۱۶ میلیون دلار میباشد که در ۲۴ ساعت اخیر در میان اخبار منتشر شده مبنی بر پشتیبانی صرافی OKEx از این ارز ، بیش از ۲ درصد افزایش یافته است.

سومین صرافی ارزدیجیتال برتر دنیا (OKEx) اعلام کرده است که در اواخر هفته جاری رمز ارز تزوس (XTZ) را به لیست ارزهای خود اضافه می کند.

صرافی OKeX در اطلاعیه ای در ۴ نوامبر (۱۳ آبان) اعلام کرد که سپرده گذاری تزوس از تاریخ ۶ نوامبر (۱۵ آبان) در دسترس میباشد. معاملات نقدی تزوس در برابر بیت کوین و تتر از ۷ نوامبر (۱۶ آبان) و همچنین برداشت تزوس نیز از ساعت ۰۹:۰۰ روز ۸ نوامبر(۱۷ آبان) آغاز می شود.

اندی چنگ مدیر عملیاتی صرافی OKex در بیانیه ای گفت:

تزوس یک پروژه بسیار محکم است  و ما خوشحالیم که می توانیم ارزش شبکه تزوس را به اکوسیستم OKEx اضافه کنیم.

رمز ارز تزوس

ارز تزوس که توسط کتلین و آرتور بریتمن ایجاد شده است ، یک بستر چند منظوره بلاک چین است که از برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند. پلتفرم قراردادهای هوشمند تزوس مشابه اتریوم است و امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را می‌دهد، با این تفاوت که از الگوریتم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند. شرکت‌کنندگان در بلاک چین تزوس می‌توانند بر روی تغییراتی که می‌خواهند رای دهند تا درباره طرح‌های پیشنهادی یک توافق جمعی در شبکه حاصل شود.

بر اساس آمار سایت کوین مارکت کپ ،در زمان درج این خبر تزوس به قیمت ۰.۹۰ دلار در بازار معامله شده است. حجم معاملات این ارز نیز معادل ۵۹۵,۲۵۵,۷۶۷ دلار میباشد.

تزوس با داشتن شبکه‌ای انعطاف‌پذیر و قدرتمند، توجه عده زیادی را به عرضه اولیه کوین (initial coin offering) خود جلب کرد. این ICO در یک جولای ۲۰۱۷ آغاز شد و ۲۳۲ میلیون دلار کسب کرد تا به یکی از بزرگترین ICOهای تاریخ تبدیل شود.

ثبت دیدگاه