تحلیل تکنیکال رمزارزها نشان از پایان بازار نزولی و بهبود وضعیت رمزارزها دارد

بازار صعودی سال ۲۰۱۷ و پس از آن در سال ۲۰۱۸ محبوبیت رمزارزها را افزایش داده است.  بطوریکه هر گروه سنی Bitcoin را خریداری کرده است. نظرسنجی ها نشان می دهد که حتی ۲٪ از بازنشستگان بیت کوین دارند.

مدیران مؤسسات مالی سنتی به طور فزاینده ای در حال پیوستن به صنعت رمزنگاری هستند. حتی شرکت های بزرگ مالی به دنبال راه هایی برای معرفی و بهبود سرویس های رمزنگاری برای سرمایه گذاران نهادی هستند.

گزارش شرکت تحقیقاتی گارتنر نشان می دهد که ۲۰ درصد از ۱۰ فروشگاه برتر در سراسر جهان تا سال ۲۰۲۵ از فن آوری بلاک چین استفاده خواهند کرد. این نشان می دهد که میزان رشد تنها در چند سال رخ داده است. در تحلیل تکنیکال رمزارزها ، بهبود اخیر به پایان بازار نزولی اشاره دارد و بعید به نظر می رسد که رمزارزها به پایین ترین حد قیمت خود برسند.

بیت کوین

تحلیل تکنیکال رمزارزها نشان می دهد که گاوها طی چند روز گذشته از دوره ۲۰ روزه EMA (میانگین متحرک نمایشی) دفاع کرده اند اما نتوانسته اند بیت کوین (BTC) را به سمت بالا حرکت دهند.

این نشان‌دهنده عدم تقاضا در سطوح بالاتر با نزدیک شدن این واحد پول دیجیتال به سطح مقاومت ۵۹۰۰ دلار است.  با این حال، هر دو میانگین متحرک روند افزایشی را نشان می دهد که به برتری بازار صعودی اشاره دارد. در محدوده بالای قیمت ۵۴۰۰ دلار، گاوها مجددا سعی می کنند قیمت را به منطقه مقاومت بالاتر هدایت کنند.

ما انتظار نداریم که آن‌ها در مرحله اول در بالای منطقه مقاومت قرار گیرند. ممکن است چند روز تثبیت و یا اصلاح جزیی در ۵۹۰۰ دلار باشد.

RSI ( محاسبه سود و زیان میانگین قیمت در یک دوره زمانی خاص) یک واگرایی نزولی ایجاد می کند که یک نشانه منفی است. اگر جفت بیت کوین/دلار، زیر دوره ۲۰ روزه EMA سقوط کند، می تواند به قیمت ۴،۹۱۴.۱۱ دلار برسد. سقوط ناگهانی به قیمت ۴،۹۱۴.۱۱ دلار نشان دهنده تغییر بازار به نفع خرس ها (بازار نزولی) است.

بیت کوین کش

بیت کوین کش از پشتیبانی در دوره ۵۰ روز SMA در ۳۰ آوریل گذشته و بالاتر از سطح مقاومت ۲۵۵ دلار قرار دارد. در حال حاضر با مقاومت در دوره ۲۰ روزه EMA مواجه است.

RSI افزایش داشته و بالای ۵۰ است که نشان می‌دهد ،جفت بیت کوین کش/دلار ممکن است چند روز در محدوده خود بمانند. در حالی که مرز پایین‌تر ممکن است ۲۲۷.۷۰ دلار باشد، مرز بالایی هنوز مشخص نشده است.

اگر جفت بیت کوین کش/دلار از سطوح فعلی پایین بیاید ، و قیمت آن به پایین تر از ۲۲۷.۷۰ دلار برسد، رشد قیمت متوقف خواهد شد. در صورت صعود، این جفت با سطح مقاومت ۳۳۵.۶۲ دلار روبرو می شود که قیمت را به بالاتر از ۳۶۳.۳۰ دلار هدایت می کند.

ایاس

EOS در روز ۳۰ آوریل دوره ۵۰ روزه SMA (میانگین حرکتی محاسباتی است که با اضافه کردن قیمت های اخیر محاسبه می شود) را رد کرد و در حال حاضر در خط روند نزولی است که احتمالا مقاومت را ارائه می دهد. مسیر ۲۰ روزه EMA مسطح است و RSI نزدیک به مرکز است. این به یک استحکام احتمالی کوتاه‌مدت اشاره می‌کند.

با این حال، اگر جفت ایاس /دلار بالاتر از خط روند نزولی باشد، این وضعیت مثبت خواهد بود. سطوح هدف برای صعود به سطح قیمت ۵.۶۱۶۳ دلار و بالاتر از آن ۶.۰۷۲۶ دلار است. افت قیمت، جفت ایاس /دلار را به سطح مقاومت ۶.۸۲۹۹ دلار هدایت می کند.این دیدگاه صعودی از بین خواهد رفت اگر قیمت از سطوح جاری پایین بیاید.

 

ثبت دیدگاه