حمایت ۴۵,۰۰۰ دلاری بایننس از سه پروژه جدید

آزمایشگاه‌های بایننس که اهرم سرمایه‌گذاری صرافی بایننس هستند، مبلغ ۴۵,۰۰۰ دلار را به سه پروژه مختلف اختصاص داده اند. این خبر در روز جمعه ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) در یک پست وبلاگ اعلام شد.

اولین پروژه یک کیف پول منبع باز تلفن های همراه برای بلاک چین گرین (Grin) است که به مشتریان امکان نگهداری و انتقال رمزارز گرین را می دهد.

دومین پروژه ای که بودجه دریافت می‌کند ، پروتکل پیام‌ رسانی حفظ حریم خصوصی است. بنا بر گزارش‌ها، این محصول قصد دارد با ارسال پیام‌ها از طریق چندین گره به گیرنده، حریم خصوصی را تامین کند.

آخرین پروژه از حمایت های مالی بایننس، کیف پول کیت سون (Kitsune) می باشد که قابل ارتقا است. توسعه دهندگان این کیف پول توضیح داده اند که یک حساب مبتنی بر قرارداد هوشمند است که دارایی های رمزنگاری کاربران را در یک قرارداد (آدرس) نگه می دارد و کاربران می توانند فرم یا ظاهر کیف پول را بنا به نیاز خود تغییر دهند.

فلورا سان، مدیر آزمایشگاه های بایننس اظهار داشت:

ما دیده ایم که چگونه نوآوری وابسته به یک جامعه مشارکت کننده از توسعه دهندگان و کارآفرینان است که ایده ها را می سازند و پروژه های جدیدی را برای عرضه محصولات به بازار ایجاد می کنند.هرچه استعدادهای بیشتر در یک صنعت جذب شود، احتمال موفقیت بیشتری وجود دارد و آزمایشگاه های بایننس امیدوار هستند که استعدادها و سازندگان پرقدرت صنعت ما را فعال کنند.

پروژه های بایننس

ماه گذشته، دولت آرژانتین موافقت کرد که سرمایه گذاری مشترک در پروژه های بلاک چین که توسط آزمایشگاه های بایننس و صرافی (LatamEx) اجرا می شود را مورد حمایت قرار دهد. وزارت تولید این کشور متعهد شد تا سرمایه‌ای بالغ بر ۵۰,۰۰۰ دلار را به هر پروژه اختصاص دهد و در طول یک دوره چهار ساله، هر سال ۱۰ پروژه بلاک چین را تامین کند.

آزمایشگاه بایننس نخستین مجموعه از پروژه های بلاک چین خود را از برنامه اینکبیشن (Incubation) ، در دسامبر سال گذشته منتشر کرد. پس از یک تور آزمایشی با بیش از ۵۰۰ متقاضی، آزمایشگاه بایننس تنها هشت پروژه را انتخاب کرد که هر یک از آن‌ها ۵۰۰,۰۰۰  دلار از بودجه و دسترسی به منابع لازم و مربیان را دریافت کردند.

ثبت دیدگاه