بیتفینکس: عرضه اولیه صرافی به مبلغ یک میلیارد دلار برای توکن LEO

بر اساس گزارش منتشر شده در ۴ می (۱۴ اردیبهشت) ، ژائو دانگ از سهامداران صرافی ارز دیجیتال بیتفینکس ،مطالب تبلیغاتی جدیدی را منتشر کرده‌ که جزئیات مربوط به عرضه اولیه صرافی (IEO) را به مبلغ ۱ میلیارد دلار اعلام کرده‌است.

عرضه اولیه صرافی یک رویکرد جدید برای رمزنگاری بانکی است که به آرامی علاقه ICO ها و معامله گران را در سراسر جهان به دست آورده است. این سیستم جدید نوع دیگری از مبادله را فراهم می کند که مبادلات آن به عنوان میانجی بین پروژه ها و مشارکت کنندگان عمل می کند.

این مطالب توسط آی‌فینکس ، شرکت حمایت کننده صرافی بیتفینکس و ارز تتر (USDT) منتشر شده است. این شرکت اعلام کرد که تا سقف ۱ میلیارد دلار تتر از توکن‌های این صرافی، با نام LEO ، برای خرید در دسترس هستند.

در اسناد بازاریابی آمده است که صاحبان توکن LEO، از کاهش کارمزدهای معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی بیتفینکس و صرافی غیرمتمرکز این شرکت، یعنی EOSfinex، بهره‌مند خواهند شد. همچنین  کارمزدهای وام‌گیری، برداشت و سپرده‌گذاری را کاهش خواهد داد.

این اسناد وعده داده‌اند که کاربران در آبنده مزایای مشابهی برای پلتفرم‌های معاملاتی، محصولات و خدمات شرکت آی‌فینکس دریافت می کنند.

این مطالب همچنین مشخص می‌کند که فروش LEO برای شهروندان ایالات‌متحده و کانادا در بین حوزه‌های قضایی دیگر در دسترس نخواهد بود.

کسری بودجه صرافی بیتفینکس

خبرگزاری The Bloc امروز گزارش داد که فروش توکن به منظور پوشش ۸۵۰ میلیون دلار از کسری بودجه صرافی بیتفینکس انجام‌شده، که در حال حاضر در چندین حساب تحت کنترل یک شرکت پردازش پرداخت مسدود شده است.

هفته گذشته دادستان کل ایالات ‌متحده در نیویورک بیتفینکس را به استفاده از ذخایر نقدی ارز دیجیتال تتر (USDT) برای جبران کسری ۸۵۰ میلیون دلاری بودجه‌اش، متهم کرد.

شایعاتی از اواخر ماه آوریل آغاز شد، مبنی بر اینکه صرافی بیتفینکس به دنبال افزایش بودجه از طریق عرضه اولیه صرافی (IEO) است . ژائو در اوایل این هفته با ارائه جزئیات اندکی این شایعات را تایید کرد.

ثبت دیدگاه