تحلیل بلومبرگ: افزایش قیمت بیت کوین در کوتاه مدت

به گفته تحلیل گران بلومبرگ (bloomberg) در ۲۲ ژانویه ، پارامترهای فنی کلیدی نشان می دهد که بیت کوین (BTC) ممکن است به پایین ترین قیمت برسد و یا حتی ممکن است در یک زمان کوتاه به بالاترین قیمت دست یابد.

شاخص GTI یا  Global Strength Technical Indicator در حال حاضر ۳۵.۶ است که این به معنای “نزدیک شدن به سطح فروش بیش از حد” (کاهش شدید تعداد فروشندگان) است و پایین ترین سطح  قیمت از ماه دسامبر ۲۰۱۸ می باشد.پارامتر ها نشان می دهد که بیت کوین دارای پشتیبانی قوی در ۳۰۰۰ دلار تا ۳۱۰۰ دلار و دارای ثبات در ۳۵۰۰ دلار است.

بیت کوین به تازگی اعلام کرده که محدودیت پایین VERA را از بین میبرد و به سرعت به سمت تجارت در بالای آن حرکت می کند . این حرکت به گفته بلومبرگ می تواند منجر به افزایش قیمت کوتاه مدت بیت کوین شود.

بیت کوین با رشد روزانه حدود ۱.۱ درصد با قیمت ۳۶۰۰ دلار معامله میشود. قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷  برابر با ۲۰۰۰۰ دلار بود که قیمت فعلی این رمز ارز ۸۰ درصد پایین تر از ارزش این ارز در سال ۲۰۱۷ میباشد.

هفته گذشته آلستر میلن (Alistair Milne) سرمایه‌گذار و کارآفرین انگلیسی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین افزایش خواهد داشت و رکورد قیمت قبلی را هم خواهد شکست.

آدنا فریدمن مدیرعامل  نزدک، ، اعلام کرد که «شفافیت قانونی و مدیریت» برای تکامل بیت کوین و ارزهای دیجیتال به شکل قابل‌ استفاده‌تر و با ارزشی پایدارتر، ضروری است.

ثبت دیدگاه