اتریم به دنبال جایگاه خود در بازار ارزهای دیجیتال است

هفته گذشته قیمت اتریوم در بازار ارزهای دیجیتال طی چند ساعت رشد ۱۷ درصدی داشت و از ۱۱۶ به ۱۳۵ دلار افزایش یافت. در ماه نوامبر ریپل (XRP) از اتریوم (ETH) پیشی گرفت اما در حال حاضر اتریوم عملکرد خوبی داشته و ارزش بازار آن به ریپل نزدیک شده است.اتریوم توانست این افزایش ارزش را حفظ کند درحالی که سایر آلتکوین ها به شرایط قبل برگشتند.در حال حاضر اتریم ۱۳۶ دلار معامله می‌شود درحالی که در روز گذشته به قیمت ۱۴۶ دلار نیز رسیده بود. اگرچه این قیمت برای اتریم که بیشتر ماه های سال را با قیمت بیش از ۵۰۰ دلار پشت سرگذاشته بود سطح کمی به حساب می‌آید، با این حال اتریم به دنبال جایگاه خود در بازار ارزهای دیجیتال است و توانسته فاصله خود را با جایگاه دومین ارز دیجیتال بازار یعنی ریپل کم کند.

ریپل در حال رقابت با اتریم

ریپل در بازار ارزهای دیجیتال اخیرا عملکرد ضعیفی داشته است. ریپل (XRP) در پامپ روز گذشته فقط ۸ درصد افزایش قیمت داشت که این مقدار کمتر از نیمی از رشد اتریوم است. قیمت ریپل (XRP) از ۰.۳۴۳ به ۰.۳۷۷ دلار رسید . در حال حاضر ریپل (XRP) با کاهش ۱.۷ درصدی به قیمت ۰.۳۶۳ دلار معامله می‌شود. فاصله ارزش بازار اتریوم و ریپل ۵۷۰ میلیون دلار است و از فاصله ۳ میلیارد دلار چند هفته قبل کاهش چشمگیری داشته است. ارزش بازار ریپل (XRP) در حال حاضر ۱۴.۷۶ میلیارد دلار و اتریوم ۱۴.۱۹ میلیارد دلار است. اگر اوضاع به همین منوال پیش رود جایگاه این دو ارز دیجیتال به زودی تغییر میکند.

رقابت دیگر بین  EOS در رده پنجم واستلار در رده ششم در جریان است. این دو توکن طی چند هفته گذشته و با وجود نوسان ها چندین بار از یکدیگر پیشی گرفتند.در رده های پایین تر نیز ارزهای لایت کوین و تتر در رده های هفتم و هشتم با یکدیگر در رقابت اند.

ثبت دیدگاه