نمودار قیمت بیت کوین و آلتکوین ها در هفته دوم آوریل

در طول هفته گذشته بازار ارزها روزهای آرامی را سپری کرده است و ۲۰ رمز ارز برتر بازار نوسان قیمت چشمگیری نداشته اند.

بر اساس داده های کوین مارکت کپ در روز یکشنبه ۱۴ام آوریل(۲۵ فروردین) ، بیت کوین تقریبا هیچ تغییری در طول یک روز نداشته و در زمان درج این خبر در حدود ۵،۰۹۸ دلار معامله شده است. نمودار هفتگی این رمزارز نشان می دهد که قیمت فعلی آن تقریبا یک درصد پایین تر از قیمت این ارز در آغاز هفته است.

بر طبق آمار منتشر شده توسط  کمیسیون تجارت کالا ایالات متحده در ۹ام آوریل، سرمایه‌گذاری کلی بیت کوین در بورس بازرگانی شیکاگو در هفته گذشته کاهش یافت.

اتریوم موقعیت خود را با حجم معاملات ۱۷.۳ میلیارد دلار ، بعنوان برترین آلتکوین بازار حفظ کرده است. حجم معاملات دومین آلتکوین بازار ریپل نیز برابر با ۱۳.۶میلیارد دلار میباشد.

اتریوم نیز تقریبا هیچ تغییری در طول ۲۴ ساعت گذشته نداشته است. در زمان انتشار این خبر ، اتریوم در حدود ۱۶۴ دلار معامله شده است. این ارز در طول هفته گذشته ۲ درصد کاهش قیمت داشته است. قیمت فعلی اتریوم ۱۲ درصد کمتر از قیمت گزارش شده از این ارز (۱۸۴ دلار) در روز دوشنبه بوده است.

در گزارش های اخیرآمده است که توسعه دهندگان هسته اتریوم قصد دارند تا هارد فورک های کوچکتری را اجرا کنند.

قیمت ریپل در طول ۲۴ ساعت حدود ۰.۵ درصد کاهش یافته و در حال حاضر در حدود ۰.۳۲۵ دلار معامله می شود. با این حال، با نگاهی به نمودار هفتگی این آلتکوین می بینیم که قیمت فعلی آن ۹.۵ درصد پایین تر از قیمت این ارز در هفته گذشته گزارش شده است.

در میان ۲۰ رمز ارز برتر بازار، تنها گزارش سود قابل توجه متعلق به ارز تزوس (XTZ) بوده که تقریبا ۱۰ درصد رشد داشته است.

 در حال حاضر حجم معاملات کلی بازار رمزارزها برابر با ۱۷۳ میلیارد دلار است که ۳.۵ درصد کمتر حجم معاملات هفته گذشته که ۱۷۹.۳ میلیارد دلار گزارش شده، میباشد.

ثبت دیدگاه