نمودار قیمت بیت کوین و آلتکوین ها در هفته اول آوریل

روز  شنبه ۴ام آوریل (۱۷ فروردین)، تعداد زیادی از ۲۰ رمزارز برتر بازار با اندکی کاهش قیمت روبرو بوده اند. در حال حاضر قیمت بیت کوین نیز در حدود ۵,۰۰۰ دلار میباشد.

بیت کوین

بر اساس داده های کوین مارکت کپ، قیمت بیت کوین در یک روز نیم درصد افزایش داشته و در زمان انتشار این خبر ، به قیمت ۵,۰۰۴ دلار در بازار معامله شده است. نمودار هفتگی بیت کوین نشان می دهد که قیمت فعلی این رمزارز ۱۸ درصد بالاتر از قیمت بیت کوین در ابتدای هفته بوده است. بیت کوین در ابتدای هفته گذشته به قیمت ۴,۰۹۵ دلار معامله می شد.

 

اتریوم

اتریوم توانسته موقعیت خود را به عنوان برترین آلتکوین بازار با حجم معاملات، معادل ۱۷.۲ میلیارد دلار حفظ کند. این ارز در طول ۲۴ ساعت گذشته ۰.۳۸ درصد کاهش داشته و در حدود ۱۶۳ دلار معامله شده است.در نمودار هفتگی اتریوم، این ارز ۱۲ درصد رشد داشته است.

ریپل

ریپل در طول ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد افت قیمت داشته و در حال حاضر به قیمت ۰.۳۵۴ دلار در بازار معامله میشود. در نمودار هفتگی خود، قیمت فعلی ریپل ۱۲ درصد بالاتر از قیمت این آلتکوین در ابتدای هفته بوده است. در زمان نگارش این خبر، حجم معاملات ریپل ، دومین آلتکوین بازار معادل ۱۴.۷ میلیارد دلار گزارش شده است.

در میان ۲۰ رمزارز برتر بازار، به غیر از بیت کوین ، بایننس کوین (BNB) و مونرو (XMR) کمتر از یک درصد افزایش داشته اند و رمزارز تزوس(XTZ) شاهد افزایش قیمت درحدود ۱.۸۸ بوده است.

حجم کلی معاملات در بازار رمز ارزها نیز معادل ۱۷۴.۶ دلار است که این رقم در مقابل حجم کلی معاملات بازار در هفته گذشته که معادل ۱۴۳.۴میلیارد دلار بوده ، ۱۸ درصد رشد داشته است.

ثبت دیدگاه