نمودار قیمت بیت کوین و آلتکوین ها در هفته آخر فوریه

بر اساس داده های coin360 در تاریخ ۲۵ فوریه (۶ اسفند) تمام ۲۰ رمز ارز برتر بازار در حدود ۷ تا ۱۷ درصد کاهش قیمت داشته اند.

بر اساس آمار CoinMarketCap،  بیت کوین رمز ارز برتر بازار در یک روز حدود ۸ درصد افت قیمت داشته و در زمان فشار به قیمت ۳,۸۳۶ دلار معامله شده است.

پس از صعود قیمت بیت کوین به ۴,۲۱۰ دلار ، دیروز این رمز ارز با کاهش شدید به ۳,۸۰۰ دلار رسید .در دو روز اخیر نیز سقوط قیمت رمز ارزهای دیجیتال بسیار زیاد بوده ، همچنین رکود بازار در هفته گذشته بیش از ۲ درصد بوده است.

اتریوم شاهد رکود شدیدتری بوده ، به طوریکه در یک روز ۱۴.۶ درصد کاهش داشته و در زمان فشار در حدود ۱۴۰ دلار معامله شده است.همانند بیت کوین ، اتریوم برترین آلتکوین بازار که اخیرا با افزایش قیمت به ۱۵۰ دلار رسیده بود نیز به پایین تر از ۱۴۰ دلار رسید.

ریپل ، سومین رمز ارز برتر بازار با ۹.۴ درصد کاهش در یک روز ، در زمان فشار ۰.۳۰۵ دلار معامله شده است. پس از ۲۴ ساعتی که قیمت ریپل در حدود ۰.۳۰۲ دلار بود، در چند ساعت گذشته این رمز ارز افزایش قیمت داشته است.

 بازار نزولی طی ۷ روز برای ریپل در حدود ۲.۲ درصد زیان به همراه داشته است.

در میان ۱۰ رمزارز برتر ، EOS به عنوان چهارمین رمز ارز برتر بازار شاهد بیشترین زیان بوده است. این رمز ارز با کاهش ۱۶.۲ درصد در زمان فشار ۳.۶۲ دلار معامله شده است.

قیمت دیگر ارزهای دیجیتال نظیر لایت کوین، بیت کوین کش و استلار نیز به ترتیب ۱۳.۶ ، ۱۴.۶ و ۱۰.۸ درصد کاهش قیمت داشته اند.

با مشاهده جدول ۲۰ رمز ارز برتر بازار ، بایننس با کمترین ضرر در یک روز ۷ درصد افت قیمت داشته است.

حجم معاملات کل بازار رمز ارزها در زمان فشار در حدود ۱۲۹.۲ میلیارد دلار بوده به طوریکه این رقم بسیار پایین تر از میانگین معاملات هفتگی بازار که در حدود ۱۴۳.۹ دلار بوده است، میباشد.

 

 

ثبت دیدگاه