رونمایی از کیف پول ارز دیجیتال گوشی Galaxy S10 سامسونگ

شرکت سامسونگ از یک کیف پول ارز دیجیتال برای گوشی پرچمدار خود یعنی گلکسی اس ۱۰رونمایی کرد.

بر اساس گزارش ها ، کیف پول بلاک چین سامسونگ در حال حاضر با رمزارز اتریوم و توکن های مبتنی بر اتریوم سازگار است.

هنوز در این کیف پول از رمز ارز بیت کوین پشتیبانی نمی شود. با وجود اینکه لوگو در تصاویر ارائه پیش از عرضه اولیه نمایش داده شده‌ است.

این کیف پول همچنین از چهار برنامه غیر متمرکز (dapps) مانند سرویس پرداخت CoinDuck پشتیبانی می‌کند.

برنامه کیف پول را می توان از بخش استور تنها برای گوشی گلکسی اس ۱۰ دانلود کرد. این شرکت اعلام کرده که قصد دارد خدمات خود را برای دستگاه های بیشتری در آینده گسترش دهد. همچنین از رمز ارزهای بیشتری نیز پشتیبانی خواهد کرد.

شرکت سامسونگ رسما از ۸ام مارس ارسال گوشی های پیش فروش خود را آغاز کرده است.

این خبر چند هفته پس از آن منتشر شد که سامسونگ اولین تاییدیه را برای برنامه (cryptocurrency key storage) در گوشی گلکسی اس۱۰ ارائه داد. برنامه (cryptocurrency key storage) سامسونگ یک کیف پول ذخیره سازی سرد برای رمزنگاری است . فضایی که کیف پول کاربر به طور ناشناس در شبکه بلاک چین ذخیره می شود.

اندکی پس از آن، شرکت اولین جزئیات مربوط به راه‌حل (Blockchain Keystore) را فاش کرد که شامل سه ویژگی پرداخت به عمده فروشان ، امضاهای دیجیتال و ذخیره سازی و انتقال رمزنگاری شده است.

بنابر گزارش ها استفاده از برنامه (Blockchain Keystore) در کیف پول سامسونگ جهت تسهیل در فرآیند معاملات برای کابرانی طراحی شده است که به تازگی وارد این فن‌آوری شده اند.

همچنین کاربران از طریق سرویس پرداخت CoinDuck که توسط این کیف پول پشتیبانی می شود ، می توانند پرداخت های خود را انجام دهند.

با استفاده از سرویس پرداخت CoinDuck ، کافیست که کاربران مبلغ پرداختی را وارد کنند، کد کیو آر ارائه دهنده کیف پول آنلاین یا آفلاین فروشنده را اسکن کرده و دکمه «قبول» را فشار دهند .بدین ترتیب پرداخت از طریق کیف پول سامسونگ انجام می شود.

 

 

ثبت دیدگاه