رشد قابل توجه قیمت در بازار رمز ارزها

با توجه به آمارهای CoinMarketCap ، قیمت بیت کوین بیش از ۷ روز در حالت ثبات قرار داشته است.

برترین رمز ارز بازار در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۰.۲ درصد افزایش قیمت داشته و در زمان فشار ۳,۴۷۰ دلار معامله شده است. با توجه به ضررهای ناچیزی که بیت کوین در هفته گذشته داشته است، این رمز ارز همچنان سعی دارد که به حرکت مثبت خود ادامه دهد. به طوریکه طی هفت روز گذشته ، بیت کوین در زمان فشار ۰.۲۶ درصد رشد قیمت داشته است.

اما بیت کوین در طول ۳۰ روز گذشته افت قیمت قابل توجهی داشته است. در روز چهارم ژانویه این رمز ارز با سقوط ۸.۶ درصدی به قیمت ۳,۷۹۹ دلار در بازار معامله شده است.

ریپل، دومین رمزارز برتر بازار با حجم معاملات بالا در یک روز حدود ۰.۷۶ درصد رشد قیمت داشته و در زمان فشار ۰.۳۰۳ دلار معامله شده است.این رمز ارز در هفت روز گذشته ۳.۸۹ درصد افزایش داشته است.

و اما سومین رمز ارز بازار ، اتریوم نیز در زمان فشار رشد بسیار کمی در حدود ۰.۸۶ درصد داشته و در حدود ۱۰۸.۲۹ دلار در بازار معامله شده است.

حجم کلی معاملات بازار درزمان فشار حدود ۱۱۴ میلیارد دلار بوده است . این رقم نسبت به حجم کلی معاملات بازار در طی ۲۴ ساعت گذشته که معادل ۱۱۳.۴ میلیارد دلار بوده، افزایش ناچیزی داشته است.

در حال حاضر نوزدهمین رمز ارز بر اساس حجم معاملات بازار میکر(Maker) است. قیمت این رمز ارز در طول یک روز با افزایش ۱۷.۵ درصدی روبرو بوده است. دیگر رمز ارزها نیز نوسانات قابل توجهی در ۲۴ ساعت گذشته داشته اند. رمز ارز بایننس (BNB) و رمز ارز ترون (TRON) به ترتیب ۶.۸ درصد و ۶.۲۶ درصد افزایش قیمت داشته اند.

اخیرا خبرهایی منتشر شد که صرافی کانادایی کودریگا پس از مرگ ناگهانی بنیانگذار آن ،جری کاتن مبلغ ۱۴۵ میلیون دلاراز سرمایه های مشتریان را از دست داده است زیرا جری کاتن تنها تنها مسئول کیف پول‌ها و کلیدهای خصوصی بوده است.

جوزف یانگ، تحلیل گر و سرمایه گذار بازار ارزهای دیجیتال تاکید کرد که حادثه صرافی کودریگا هیچ تاثیری بر بیت کوین نخواهد داشت.این در حالیست که در زمان فشار، سرمایه بیت کوین حدود ۱۳.۸ میلیارد دلار ، معادل ۲۲ درصد از کل سرمایه بازار بوده است.

 

 

ثبت دیدگاه