الکترونیوم (Electroneum) چیست؟

الکترونیوم (Electroneum) نام تجاری جدید رمزارز بریتانیا است که در ۱۴ سپتامبر با استفاده از ارائه سکه های اولیه (ICO) راه اندازی شد. این ارز یک پلتفرم پرداخت مبتنی بر بلاک چین است و برای بازی‌های موبایل و بازارهای شرط بندی آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از ارزهای دیجیتال کاربر پسند با مدیریت آسان کیف پول و امکان استخراج با نرم افزارهای موبایل در دنیا میباشد.

استراتژی فروش این رمز ارز به سمت دنیای مجازی گرایش دارد و تا ژانویه ۲۰۱۹ بیش از ۲.۷ میلیون کاربر ثبت‌نام‌ شده بدست آورده است.

یه علاوه الکترونیوم، توجه ۱۲۹ هزار نفر در توییتر و ۱۴۳ هزار نفر از کاربران فیسبوک را به خود جذب کرده است. نکته جالب این است که فیس بوک یک پلتفرم نیست ، بنابراین برای پروژه‌های رمزنگاری ، شناخته‌ شده نمی باشد.

البته واضح است که ۲.۷ میلیون کاربر ثبت شده، همیشه فعال نیستند، درست همانطور که ۲۲ میلیون کیف پول بیت کوین نشان دهنده این نیست که همین امروز ۲۲ میلیون کاربر در حال استفاده از بیت کوین هستند. اما این یک عملکرد فوق العاده است.

در حال حاضر این پروژه بر روی پرداخت های تلفن همراه متمرکز شده است و دارای مشارکت هایی از قبیل پرداخت ارتباطات مخابراتی XIUS و شرکت تجارت الکترونیک BMedia  میباشد.

قابلیت های الکترونیوم

الکترونیوم که به اختصار ETN نامیده می شود، از کدهای مونرو ساخته شده است تا معاملات را در یک بلاک چین غیر متمرکز انجام دهد.ایرادی که به عموما بیت کوین گرفته می شود، اینست که آدرس های کیف پول آن عمومی و بسیار در دسترس است. این مشکل با آدرس پنهان الکترونیوم حل می شود.

در سال های نه چندان دور، رمزارزها برای عموم شناخته شده نبودند و فقط تعداد کمی از متخصصان مفهوم این صنعت را می دانستند و یا حتی آن را می شناختند.اما در دوسال گذشته تغییرات بسیاری رخ داده است. با افزایش قیمت بیت کوین همه کارآفرینان و با حتی دلالان علاقمند شدند تا بخشی ار کار را بدست گیرند.

بدلیل آسان بودن مدیریت این ارز،کاربران  به راحتی می توانند آن را با نرم افزارهای تلفن همراه خود امکان استخراج (شبیه سازی استخراج) کنند. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود تا بسیار آسان و ایمن یک تراکنش سریع با تلفن همراه خود انجام دهید، بازی های موبایل خریداری کنید و بدون انتظار برای گرفتن تایید تراکنش، برای دوستان خود پول ارسال نمایید.

این قابلیت ها باعث می شود که الکترونیوم از دیگر رمزارزهایی که خرید با آنها ممکن نیست، متمایز شود.

این ارز همچنین نشان‌دهنده یک فرصت سرمایه‌گذاری خوب و پرسود است. اطمینان سرمایه گذاران مبتنی بر این واقعیت است که الکترونیوم توسط یک گروه محکم و یکپارچه از توسعه دهندگان بریتانیایی پشتیبانی و مدیریت می شود و به همین دلیل در معرض بی ثباتی قرار نخواهد گرفت.

ثبت دیدگاه